You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПИТАННЯ

 1. ЩО ТАКЕ ПАНТАО?

  Наша назва це поєднання двох культур де :
  ПАН- шанобливе звернення в Україні, а ТАО – японське ім’я творця. Разом то є людина-творець, а для творця, найвищою насолодою є сам процес створення, у нашому випадку, створення суші та ролів. Тому кожен наш сушист то є творець який з задоволенням і захопленням зробить для вас смачні роли.

 2. ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  На сайті або за телефоном:
  Відродження 12
  - 099-367-40-41
  - 068-189-09-71

  Єршова 11 ( ТЦ Глобус)
  - 095-100-76-01
  - 097-526-07-01

 3. ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  - Доставка кур’єром; (Безкоштовна доставка від 300 грн, до 300 грн - 35грн)
  - Доставка в зазначений час. Доставка на певну годину при попередньому замовленні;
  - Ви можете самі забрати замовлення з закладу в зручний для вас час.

 4. СПОСОБИ ОПЛАТИ

  - Оплата готівкою або катрою банку у закладі;
  - Оплата при доставці готівкою або катрою банку;

 5. ЧИ СВІЖА У ВАС РИБА?

  ТАК. Ми працюємо виключно зі свіжими, сертифікованими продуктами. Риба розбирається при дотриманні усіх санітарних норм та піддається попередньому глибокому заморожуванню.

 6. МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОЛОВИНУ РОЛА ОДНОГО, А ПОЛОВИНУ ІНШОГО?

  Ні. Роли робляться по довжині норі, тому на половину вони не продаються але в нашому меню є роли з різною рибою зверху поділеною на половину.

 7. РОЛИ ЦЕ ДІЄТИЧНА СТРАВА?

  Відносно риби і овочів питань практично не виникає. Це корисні продукти, які необхідні нашому організму. До того ж, як правило, свіжі овочі і сира риба, що містяться всередині ролів, мають мінімальну калорійністю.

  Спори дієтологів ходять навколо рису. Хтось стверджує, що білий рис - це обов'язкова частина здорового меню. А хтось, навпаки, впевнений, що при правильному харчуванні і бажанні схуднути, потрібно виключити білий рис зі свого меню.

  Безумовно, невеликої порції класичних суші до гамбургера або картоплі фрі далеко. Тому навіть при правильному харчуванні можна дозволяти собі ці маленькі гастрономічні радості.

 8. ЯК ДОВГО ГОТУЄТЬСЯ ЗАМОВЛЕННЯ?

  Від 5 до 30 хвилин, в залежності від об’єму замовлення (при умові відсутності великої кількості попередніх замовлень).

 9. СКІЛЬКИ ЧАСУ РОЛИ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ?

  Суші і роли слід з'їдати відразу після того як вам їх доставлять. Так як до їх складу не входять ніякі консерванти, які б дозволяли довше зберегти свіжість, тому зазвичай суші не можна лишати при кімнатній температурі довше 4 годин. При зберіганні в холодильнику суші лишаються придатними до вживання протягом 24 годин. Однак варто врахувати, що при зберіганні суші в холодильнику (крім суші-кейсу в якому підтримуєтсья правильна вологість та температурний режим) вони просто стають несмачними, так як норі вбирає в себе вологу від рису і стає жорстким а рис – сухим і позбавленим смаку. Тому ми не рекомендуємо ставити їх у холодильник!

 10. ЯК ПРАВИЛЬНО ЇСТИ СУШІ?

  Для початку їх потрібно укласти на бік. Потім, використовуючи китайські палички, їх піднімають, умочують в соєвий соус. Якщо ви хочете, щоб суші стали більш соковитими, потримайте їх в соусі приблизно 3 секунди. Суші кладуть в рот цілком.

  Для того щоб посилити смак страви, додати в нього гостроти, можна нанести на суші васабі (японський хрін). Його розчиняють в соєвому соусі. Кількість васабі контролюйте самостійно в залежності від любові до гострого.

  Імбир служить для того, щоб освіжити смакові рецептори перед тим, як змінити блюдо. Імбир дозволяє повноцінно розкуштувати смак різних видів суші. Неправильно класти імбир на суші або на рол.